Porcelana Lubiana Boss – dlaczego warto ją mieć w swoim domu?

16

Porcelana Lubiana, z ponad półwieczną tradycją i bogatą historią, cieszy się uznaniem za swoją bardzo wysoką jakość. Jest chwalona przez miłośników elegancji oraz zwolenników prostoty. Dlaczego warto mieć porcelaną Lubiana Boss w swoim domu? Już teraz odkryj różnorodność kolekcji tej renomowanej polskiej marki, dowiedz się więcej na jej temat, a następnie znajdź zestaw, który doskonale odpowiada Twoim potrzebom. Zapraszamy do lektury!

Krótka historia porcelany marki Lubiana

Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana założono w latach 60. XX wieku. Nazwa przedsiębiorstwa odnosi się do miejscowości Łubiana, która znajduje się na malowniczym Pojezierzu Kaszubskim, inspirując do dziś wzory niektórych kolekcji domowej porcelany. Bogatą ofertę tej unikatowej porcelany znajdziesz w sklepie Bokono. Już teraz poznaj ten różnorodny asortyment, a następnie wybierz odpowiednie produkty dla siebie! 

Międzynarodowe uznanie dla porcelany Lubiana sięga daleko poza granice Polski, a produkty firmy są obecnie dostępne w 40 krajach, co czyni ją liderem eksportu w tej branży w kraju. Charakterystycznym produktem zakładów Lubiana jest zastawa z białej, twardej porcelany, spełniającej najwyższe standardy jakości. W ofercie tego producenta znajduje się 35 różnych serii naczyń, ponad 2000 unikalnych kształtów i aż 3000 różnorodnych dekoracji. Niezależnie od kolekcji, porcelana Lubiana zachwyca połączeniem klasycznego designu z nowoczesnymi elementami wzornictwa. Sprawdź na blogu więcej informacji na ten temat!

Co wyróżnia porcelanę Lubiana?

Pierwsze naczynia z porcelany dotarły do Europy z Chin w średniowieczu. Obecnie, w dobie chińskich produktów często mających niską jakość, zalewających polski rynek, warto docenić, że w Polsce produkowana jest porcelana, która cieszy się światowym uznaniem. W przeciwieństwie do fajansu i porcelitu, z których również wykonuje się naczynia, ta polska porcelana pozwala na przepuszczanie promieni słonecznych i wydaje delikatny, charakterystyczny dźwięk, gdy zostanie delikatnie uderzona sztućcem. Warto podkreślić, że są to najprostsze metody pozwalające zweryfikować autentyczność takich naczyń. 

Porcelana Lubiana – rewelacyjne rozwiązanie na co dzień, jak i na specjalne okazje

Uniwersalność porcelany Lubiana stanowi jedną z jej najważniejszych zalet. W ofercie tej marki znajdują się kolekcje stworzone z myślą o wielu różnych uroczystościach. Naczynia z serii Celebration wyróżniają się prostokątnym kształtem z delikatnie zaokrąglonymi bokami oraz dyskretnymi tłoczeniami. Te starannie zaprojektowane detale sprawiają, że kolekcja ta doskonale nadaje się do użytku podczas uroczystych kolacji bożonarodzeniowych, chrzcin, pierwszych komunii czy wesel.

Porcelana Lubiana oferuje także kolekcje o nowoczesnym, unikatowym wyglądzie. Przykładem jest seria Wing, która przyciąga uwagę swoim nietuzinkowym designem i dokładnie wykonanym wykończeniem. Talerze i półmiski tej serii, o kształcie przypominającym prostokąt z artystycznie zaprojektowanymi, wklęsłymi bokami, prezentują się zarówno stylowo, jak i elegancko.

Porcelana Lubiana w branży gastronomicznej

Marka Lubiana znana jest z oferowania domowej porcelany, jednak obecnie największą sławę przynosi jej produkcja naczyń dedykowanych branży gastronomicznej. Produkty tego producenta można znaleźć w renomowanych hotelach w Polsce, w tym w Marriott i Sheraton. Firma zdobyła również uznanie na rynkach międzynarodowych, w tym w Stanach Zjednoczonych, Francji oraz Włoszech. 

Popularność porcelany Lubiana ma swój wyraźny powód. Eleganckie zestawy obiadowe, delikatne serwisy kawowe oraz kolekcje naczyń do serwowania, sprawiają, że każdy posiłek staje się wyjątkową okazją do celebrowania wspólnych, niepowtarzalnych momentów. Wykorzystaj tę szansę na komfortowe cieszenie się unikalnymi chwilami w gronie najbliższych już dziś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
VegeSzamanka © Copyright 2022. All rights reserved.
Close