Smakowita Ella – cudowne roślinne przepisy

513

Naturalne, roślinne i bezglutenowe przepisy – dania proste, bez skomplikowanych składników, łatwe w przygotowaniu i szybkie. Ella Woodward rozpoczęła roślinną rewolucję w Wielkiej Brytanii, dziś jej książka pojawia się w Polsce. To pozycja, którą warto mieć!

Ella Woodward nie umiała gotować, nie miała doświadczenia, wiedzy. Nie zaczęła gotować ze względu na swoją pasję czy zamiłowanie do kuchni. Popularna dziś blogerka odkryła kuchnię roślinną ze względu na swoją chorobę. Postanowiła całkowicie zmienić swoje życie, by móc je uratować. Z dziewczyny uzależnionej od cukru, ciężko chorej, zamieniła się w pełną życia, inspirującą innych kucharkę.
smakowitaella1

Smakowita Ella

Książka „Smakowita Ella” to prawdziwy fenomen – w Wielkiej Brytanii sprzedało się ponad 200 000 egzemplarzy. Czy warto ją mieć? Tak! Z całą pewnością tak. Przede wszystkim autorka stawia na proste dania. Nie proponuje skomplikowanych i ciężko dostępnych produktów, składników, o których przeciętny człowiek nigdy nie słyszał. Jej dania to kwintesencja minimalizmu, można je szybko przygotować, bez kilkugodzinnego wybierania i szukania w sklepach produktów.
W książce znajdziecie 100 przepisów na dania, które łatwo przygotujecie. To, co z pewnością jest ważne – jej kuchnia jest zdrowa, jednak bez utraty smaku. Ciekawie łączy składniki, eksperymentuje, a przy tym stawia na podstawy – nie używa wymyślnych przypraw, czy orientalnych, trudno dostępnych warzyw.
Jeśli do tej pory kuchnia bezglutenowa i wegańska kojarzyła się Wam z wyrzeczeniem i ograniczaniem, to dzięki Elli odkryjecie zupełnie nowy sposób na wprowadzenie do swojego życia smaku i zdrowia.
P3160625
Pięknie wydana publikacja zawiera przepisy na śniadania, soki, a także dania główne, kolacje itd. Mnie zachwyciło puree z daktyli, klasyczny stir-fry i gigantyczny placek ziemniaczany.
Z czystym sercem polecam – inspirujcie się roślinną kuchnią!

Książkę możecie znaleźć na stronie Wydawnictwa Znak: http://www.znak.com.pl/SmakowitaElla.
Cena jest bardzo przystępna (regularna 49,90 zł, na stronie wydawnictwa możecie ją kupicie ją za niecałe 38 zł).

Do końca marca można nabyć ją jeszcze taniej 🙂 Wystarczy wpisać kod rabatowy „ZASMAKUJ” – cena obniży się do 32,43 zł.
P3160644

 

Join the Conversation

  1. Bardzo mnie zainteresowałaś tą książką, chętnie poszukam w księgarni 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close
VegeSzamanka © Copyright 2022. All rights reserved.
Close